Produkty a služby:

Seznam dodávaných produktů seřazených podle kategorií nebo výrobce naleznete v našem Eshopu. K dispozici jsou také zkušení pracovníci obchodního oddělení, kteří vám pomohou vybrat tonery a inkousty pro tiskárny a poradí s výběrem notebooku, multifunkčního zařízení, monitoru nebo tiskárny. Pokusí se obstarat pro vás i zboží, které jste v Eshopu neobjevili.


Servis všech značek prodávaných tiskáren a kopírek. Naši technici přijedou k vám do kanceláře a diagnostikují závadu tiskárny nebo kopírovacího stroje. Na místě provedou opravu a odzkoušejí bezchybnou funkčnost zařízení. V případě větších oprav na dílně nebo při použití náhradních dílů vás budeme kontaktovat za účelem odsouhlasení ceny opravy a pak vám opravenou tiskárnu doručíme.
Odborné čištění tiskáren a kopírek všech značek prodlouží životnost tiskárny a zvýší kvalitu tisku. Profesionální čištění zahrnuje demontáž a vyčištění jednotlivých komponent a povrchů, montáž, seřízení a přezkoušení kvality tisku, odborné poradenství. U běžně používaných tiskáren a kopírek je doporučeno čištění 1x ročně, jinak podle zatížení a prašnosti prostředí.


Náhradní plnění dle zákona č. 435/2004 Sb.V případě potřeby poskytujeme náhradní plnění dle zákona č. 435/2004Sb. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na telefonním čísle 220 941 111.


Dovoz zboží zdarma. Objednané zboží doručujeme zdarma kamkoliv v České republice. Firma WELDEN hradí dopravu při objednávce nad 5000,-Kč bez DPH. Při objednávce nižší než 5000,-Kč bez DPH činí poštovné a balné 115,- Kč. S každou zásilkou kupující obdrží dodací list, který zároveň slouží jako záruční list pro případnou reklamaci.


Jednoduché objednání. V našem Eshopu můžete objednávat 24 hodin denně a vždy si můžete být jisti spolehlivostí objednávky. O přijetí objednávky do systému dostanete potvrzení mailem. Můžete volit i rychlé objednání po telefonu, mailem nebo faxem. Vždy dostáváte informace o dodávce zboží.


Rychlé dodání. Potřebujete tisknout a došel vám inkoust nebo toner? Pomůžeme vám. Během 1-2 hodin bude objednané zboží u vás a můžete v klidu pokračovat v tisku.


Specialisté na spotřební materiál. Pracovníci obchodního oddělení procházejí pravidelným školením a jsou certifikovaní odborníci na spotřební materiál. Dovedeme pro vás obstarat speciality různých značek z celého světa.