Kvalita, na kterou se můžete spolehnout.
Originální inkoustové kazety HP 
 
 

Úspora pro vaši peněženku

Použitím originálních inkoustových kazet HP lze snížit náklady na váš tisk až o 20 %, a to při zakoupení dvojbalení 1, až o 50 % s XL kazetami.2

 
 
 
 

Kvalita a spolehlivost

Při srovnávacích testech s náhradními náplněmi a alternativami, mimo HP, fungovaly originální inkoustové kazety HP 100 % času. Proto není nutné marnit svůj čas a peníze při hledání a zkoušení náhrad. 3 Používat originální inkoustové kazety HP je chytrý způsob pro profesionální vzhled fotografií a dokumentů, a zároveň snížení nákladů na tisk.

 
 
 
1 Na základě porovnání doporučené maloobchodní ceny a výtěžnosti stránky, zveřejněného společností HP, u originálních HP XL kazet a Combo balíčků oproti běžným originálním HP kazetám. Skutečná výtěžnost se liší podle použité tiskárny, tisknutých obrázků a dalších faktorů. Více na: hp.com/go/learnaboutsupplies. Výsledky se mohou lišit podle právě porovnávaných kazet.

2 Založeno na porovnání nákladů na jednu stránku u kazet HP 350 a 350XL. Náklady na jednu stránku jsou vypočítány na základě doporučené prodejní ceny HP a publikované výtěžnosti stránky. Skutečné ceny se mohou lišit. Skutečná výtěžnost se liší podle použité tiskárny, tisknutých obrázků a dalších faktorů. Více na: hp.com/go/learnaboutsupplies. Výsledky pro jiné kazety se mohou lišit.

3 Studie Buyers Laboratory, Inc., z roku 2013, zadaná HP, porovnávala originální inkoustové kazety HP (21, 21XL, 22, 22XL, 56, 57, 140XL, 141XL, 300XL, 350, 350XL, 351, 351XL) s náhradními a repasovanými kazetami prodávanými v zemích EMEA.
Detaily: Německá zpráva

© 2013 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Informace zde obsažené se mohou měnit bez předchozího oznámení. Na produkty a služby poskytuje společnost HP pouze ty záruky, které jsou výslovně uvedeny v doprovodném záručním listu. Žádné informace uvedené v tomto dokumentu nepředstavují dodatečné záruky. HP není odpovědná za technické nebo redakční chyby či opomenutí obsažené v tomto textu.